24t vakttelefon776 77 000

Høytrykks Vakta

Medarbeidere

Vi er en hyggelig serviceinnstilt gjeng som jobber i Høytrykksvakta. Ta kontakt med oss, så skal vi hjelpe deg så godt vi kan.

 

RØRLEGGER AVD:

 

Alfred Dalelv
Faglig leder rør

Mobil: 98 29 61 47
E-post: rorlegger@htvakta.no


Odd Erik Johansen
Rørlegger

Mobil: 98 29 61 43
E-post: odd.erik@htvakta.no

 

Ole Jonas Lavold
Rørlegger

Mobil: 98 29 6144
E-post: ole.jonas@htvakta.no

 

Gediminas
Rørlegger

Mobil: 48 84 49 30
E-post: gediminas@htvakta.no

 

Alexander Antonsen
Rørlegger lærling

Mobil: 98 29 61 46
E-post: alexander@htvakta.no

 

Håvard Jensen
Rørlegger lærling

Mobil: 91 37 22 23
E-post: havard@htvakta.no

 

Espen Gullhav
Rørlegger lærling

Mobil: 98 29 61 48
E-post: espen@htvakta.no

 


TEKNISK AVD:

 

Trond Havnnes
Teknisk operatør

Mobil: 98 29 6151
E-post: trond@htvakta.no

 

Svein Hugo Richardsen
Teknisk operatør / Gründer / Medeier

Mobil: 98 29 61 49

 

Christopher N. Nilsen
Teknisk operatør

Mobil: 98 29 61 54
E-post: cnn@htvakta.no

 

Marius Pedersen
Teknisk operatør

Mobil: 90 26 85 09
E-post: mp@htvakta.no

 

Odd j. Bang
Teknisk operatør

Mobil: 98 29 61 45
E-post: post@htvakta.no

 

Yngvar Stoltz
Teknisk operatør

Mobil: 99 28 09 49
E-post: stoltz@htvakta.no



ADMINISTRASJONEN


Per H Olsen
Daglig leder

Mobil: 98 29 61 42
E-post: per@htvakta.no

 

Åse Evjen
Service medarbeider

Mobil: 98 29 61 60
Tlf: 776 77000
E-post: post@htvakta.no

 

 

Trenger du hjelp?

Send melding/forespørsel via kontaktskjema >>> så tar vi kontakt med deg eller ring vår vakttelefon/sentralbord 776 77 000 for mer informasjon.

smallIcons